Warszawa - Mazowieckie

Gięcie blach

  • Home
  • Gięcie blach Warszawa
gięcie blach mazowieckie

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Szybka wysyłka detali:: na terenie całej Polski

Oferujemy kompleksowe usługi obróbki metali takie jak gięcie i cięcie blach, spawanie (również na robocie), malowanie proszkowe, gięcie rur i profili, walcowanie, gwintowanie. Posiadamy dział montażowy, dzięki któremu możemy nie tylko wykonać usługę gięcia blach, ale również złożyć element w półprodukt, a nawet gotowy produkt. 

W naszym parku maszynowym posiadamy wiele maszyn do kompleksowej obróbki metali, a jedną z nich jest prasa krawędziowa Durma AD-S 30175. Krawędziarka dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu wygina blachy precyzyjnie i niezwykle szybko. Zatrudniamy do obsługi maszyn doświadczonych, wykfalifikowanych specjalistów, dla których gięcie blach nie ma tajemnic. Nasze usługi wykonywane są dla klientów nie tylko z Warszawy, ale całej Polski. Zapewniamy sprawną wysyłkę zamówionych blach. 

Gięcie blach Warszawa i okolice

Gięcie blach na automatycznej prasie krawędziowej wyposażonej w zaawansowane oprogramowanie pozwala uzyskiwać perfekcyjny kształt blachy. Ten proces bardzo często łączony jest z cięciem laserowym. Wycięte i pogięte detale mogą następnie trafić do spawalni. Wszystko to zamówisz w BG Technology. 

W naszej firmie możesz liczyć na powtarzalność gięcia blach. Maszyna jest ustawiana przez doświadczonych specjalistów. Nasz dział konstruktorski ściśle współpracuje z operatorami prasy krawędziowej.  Wykonujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i całe serie produkcyjne.  

W celu otrzymania wyceny na gięcie blach bardzo prosimy o wysłanie nam zapytania ofertowego z załączonymi rysunkami oraz sprecyzowania wolumenu. W przypadku serii produkcyjnej możemy zaoferować oddzielną cenę za prototyp i wdrożenie i dużą niższą cenę za zamówienia seryjne. 

gięcie blach Warszawa