Toruń - Kujawsko Pomorskie

Gięcie blach

  • Home
  • Gięcie blach Toruń
gięcie blach kujawsko pomorskie

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Siedziba: ul. Milcherta 9 na terenie BPPT (przy szosie łączącej Toruń z Bydgoszczą)

Do procesu gięcia blach wykorzystujemy wysokowydajną krawędziarkę Durma AD-S 30175. Automatyzacja oraz optymalne oprogramowanie sprawia, że gniemy blachy w różne kształty z dużą precyzją i powtarzalnością. Atutem prasy z pewnością są mocny korpus i sztywna belka górna. Gięte blachy w BG Technology nie ulegają odkształceniom. Gięcie blach odbywa się na zaawansowanej krawędziarce z systemem sterowania PLC  oraz możliwością pracy górnej belki w położeniu skośnym. Serdecznie zapraszamy klientów z Torunia do skorzystania z naszej oferty na gięcie blach i nie tylko.

Charakterystyka krawędziarki:

Gięcie blach dla klientów z Torunia i okolic

Gięcie blach w BG Technology wykonywane jest na sterownikach produkowanych w Europie. Nasi specjaliści ponadto posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie gięcia blach. 

Wspieramy lokalny rynek: zanim zamówisz usługę poza Toruniem i Bydgoszczą sprawdź naszą ofertę. 

Wykonujemy usługę gięcia blach, która umożliwia szybkie wyginanie blachy w określonych kształtach i rozmiarach. Jest to bardzo ważny etap w produkcji wielu elementów, takich jak różnego rodzaju obudowy, części maszynowe, osłony i wiele innych.

Proces gięcia blachy odbywa się przy użyciu specjalnych krawędziarek, które zapewniają dokładne i powtarzalne wyginanie blachy wzdłuż linii gięcia. Aby zagwarantować precyzję i powtarzalność gięcia, wymagane są precyzyjne obliczenia i odpowiednie przygotowanie.

Nasz proces rozpoczyna się od otrzymania rysunków od klienta, na podstawie których sporządzamy wycenę i opracowujemy plan produkcji. Gięcie blachy na prasie krawędziowej to tylko jedna z wielu operacji, które możemy wykonać. Możemy także zająć się innymi etapami produkcji, tworząc półprodukty lub nawet finalny produkt. Nasza usługa pozwala klientom na kompleksowe rozwiązania i wsparcie na każdym etapie produkcji.

wyginanie blach kujawsko pomorskie

Gięcie  blach oferujemy dla klientów w całej Polsce i Europie. Szczególnie miło współpracuje się nam z klientami z Torunia, Bydgoszczy i okolic, ze względu na lokalny charakter współpracy. Poza własnym parkiem maszynowym współpracujemy na co dzień z wieloma kooperantami w całej Polsce oraz poza granicami, dzięki czemu możemy wykonać niemal każdy detal.