Szczecin - Zachodniopomorskie

Gięcie blach

  • Home
  • Gięcie blach Szczecin
wyginanie blach Szczecin

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Szybka wysyłka detali:: na terenie całej Polski

BG Technology to kompleksowa obróbka metali. Oferujemy gięcie i cięcie blach, spawanie, malowanie proszkowe, gięcie rur i profili, walcowanie, gwintowanie. Posiadamy ponadto dział montażowy, w którym składamy poszczególne detale w jedną całość. Możesz zamówić u nas nie tylko pojedynczy detal, ale cały komplet (gotowy produkt). 

Posiadamy w naszym parku maszynowym wiele urządzeń do kompleksowej obróbki metali, w tym prasę krawędziową Durma AD-S 30175. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, krawędziarka precyzyjnie i szybko gnie blachy. Nasze maszyny obsługiwane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z metalem, którzy doskonale znają się na gięciu blach. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów ze Szczecina, ale również dla klientów z całej Polski. Gwarantujemy również szybką dostawę zamówionych blach.

Gięcie blach Szczecin i okolice

BG Technology oferuje gięcie blach na automatycznej prasie krawędziowej, która jest zaopatrzona w zaawansowane oprogramowanie, zapewniające perfekcyjny kształt blachy. Często ten proces łączymy z cięciem laserowym. Po wycięciu i wygięciu detale mogą zostać przekazane do naszej spawalni.

Zapewniamy powtarzalność gięcia blach, dzięki ustawieniom dokonywanym przez doświadczonych specjalistów, którzy współpracują ścisłe z naszym działem konstrukcyjnym. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i produkcje seryjne.

Jeśli chcesz otrzymać wycenę na gięcie blach, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego z załączonymi rysunkami, napisz nam również jakie ilości Cię interesują. W przypadku produkcji seryjnej, możemy zaproponować osobne ceny dla prototypów oraz niższe ceny dla zamówień seryjnych.

gięcie blach Zachodniopomorskie