Łódź - Łódzkie

Gięcie blach

  • Home
  • Gięcie blach Łódź
gięcie blachy łódzkie

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Szybka wysyłka detali:: na terenie całej Polski

Możesz liczyć na nas nie tylko jeśli chodzi o gięcie blach, ale również kompleksową obróbkę metali. Posiadamy dział cięcia i gięcia, spawalnie czy chociażby CNC. Posiadamy ponadto dział montażowy, w którym nasi specjaliści montują poszczególne elementy metalowe, obrabiane we wcześniejszych procesach i przygotowują je do wysyłki do klienta. 

W BG Technology permanentnie inwestujemy w maszyny i urządzenia do obróbki metali. Przykładem jest nowa prasa krawędziowa Durma AD-S 30175. Wyginanie blach jest dzięki niej bardzo precyzyjne, a co ważne powtarzalne. Gięcie blach jest wykonywane przez doświadczonych operatorów krawędziarki przy wsparciu działu konstrukcyjnego.  Świadczymy usługi nie tylko dla klientów z Łodzi, ale również całej Polski.  Wygięte blachy są dostarczane do klienta naszym transportem lub poprzez firmy transportowe, z którymi współpracujemy. 

Gięcie blach Łódź i okolice

Uzyskanie perfekcyjnego kształtu blachy jest możliwe dzięki zaawansowanej technologii. Nasza prasa krawędziowa charakteryzuje się niezwykłą precyzją oraz szybkim tempem gięcia blachy. W naszym parku maszynowym znajduje się również laser z 6-metrowym stołem oraz spawalnia i dział montażowy. 

Wykonujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i całe serie produkcyjne. Możemy dla naszych klientów wykonać usługi projektowania w naszym dziale konstrukcyjnym. Pomagamy wdrożyć produkty na rynek. Przejmujemy również już istniejące serie produkcyjne jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej współpracy. 

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę. W tym celu napisz zapytanie mailowe oraz dołącz posiadane przez Ciebie rysunki.  Pamiętaj, że cena prototypowania zwykle jest znacznie wyższa od ceny za detal w seryjnej produkcji, dlatego koniecznie w zapytaniu określ ilości detali do wyceny. 

gięcie blach Łodź