Gdańsk - Pomorskie

Gięcie blach

  • Home
  • Gięcie blach Gdańsk
gięcie blach Pomorskie

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Szybka wysyłka detali: na terenie całej Polski

Gięcie blach to tylko jedna z wielu usług, jakie wykonujemy w zakresie obróbki metali. Możemy wykonać dla Ciebie kompleksową usługę. Możesz liczyć na nas jeśli chodzi o cięcie laserowe zarówno 2D jak i 3D (rury i profile), a także gięcie rur, profili, walcowanie czy spawanie.  Posiadamy ponadto dział montażowy, dzięki czemu możliwe jest złożenie obrobionych detali na gotowo. 

Nowa prasa krawędziowa Durma AD-S 30175 jaką zakupiliśmy w ostatnim czasie jest dopełnieniem naszego parku maszynowego, w którym możemy kompleksowo wykonywać usługi obróbki metali. Gięcie blach na zautomatyzowanej prasie jest powtarzalne i bardzo precyzyjne. Nasi konstruktorzy ściśle współpracują z operatorami maszyn, dzięki czemu detale są w pełni zgodne z rysunkami technicznymi.  Wykonujemy gięcie blach dla klientów w Gdańsku i okolicach oraz całej Polski.  Wygięte blachy szybko docierają do zamawiającego, dzięki wdrożonej procedurze magazynowo-logistycznej. 

Gięcie blach Gdańsk i okolice

Cięcie i gięcie blach to zwykle pierwszy proces obróbki metali. Tak są ustawione też maszyny w naszej hali.  Zaraz za laserem i prasą krawędziową znajduje się spawalnia (dział spawania aluminium posiada dedykowane pomieszczenie). Dzięki tak ustawionej linii produkcyjnej możemy sprawnie wykonywać dla Państwa nie tylko gięcie blach, ale również montować gotowe półprodukty lub produkty końcowe. 

Możecie Państwo przesłać nam zapytanie zarówno jeśli chodzi o serię prototypową, jak i przenieść do nas produkcję seryjną. Dysponujemy doświadczonym działem konstruktorskim, który w razie potrzeby może wesprzeć projekt i zaproponować najlepsze rozwiązanie produkcyjne.  

Aby otrzymać szybką wycenę napisz do nas maila oraz załącz dokumentację techniczną. Koniecznie zaznacz ilości detali oraz sugerowany czas wykonania. Nasi specjaliści od gięcia blach skontaktują się z gotową ofertą. 

Wyginanie blach Pomorskie