Bydgoszcz - Kujawsko Pomorskie

Gięcie blach

  • Home
  • Gięcie blach Bydgoszcz
wyginanie blach

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Siedziba:: Bydgoszcz – ul. Milcherta 9 na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego

W ofercie BG Technology znajdują się usługi gięcia blach na wydajnej prasie krawędziowej Durma AD-S 30175. Maszyna precyzyjnie gnie blachy w różne kształty, posiada pełną automatyzację oraz zaawansowane oprogramowanie. Warto również dodać, że solidny korpus i sztywna belka górna krawędziarki sprawiają, że detale nie ulegają odkształceniom. Gięcie blach na maszynie z systemem sterowania PLC  oraz możliwością pracy górnej belki w położeniu skośnym sprawia, że możemy uzyskać pożądane detale. Gięcie blach wykonujemy w naszej hali produkcyjnej w Bydgoszczy. Wykonujemy również inne usługi, np. cięcie laserem, gięcie rur czy spawanie. 

Wybrane parametry krawędziarki:

Gięcie blach dla klientów z Bydgoszczy i okolic

Wykonujemy profesjonalne gięcie blach na nowoczesnych maszynach wyposażonych w sterowniki produkowane w Europie. Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy zadbają aby Twoje detale były idealnie odwzorowane z projektem. 

Wspieramy lokalny rynek: zanim zamówisz poza Bydgoszczą sprawdź najpierw ofertę lokalnych firm

Usługa gięcia blach to proces, który pozwala na precyzyjne wyginanie blach w określonych kształtach i wymiarach. Jest to kluczowy proces w produkcji wielu elementów, takich jak wszelkiego rodzaju obudowy, elementy maszynowe, osłony i wiele innych.

Gięcie blach odbywa się z użyciem specjalnych pras krawędziowych, które umożliwiają precyzyjne i powtarzalne wyginanie blachy wzdłuż linii gięcia. Proces ten wymaga precyzyjnych obliczeń i przygotowania, aby zapewnić dokładność i powtarzalność gięcia. 

Pierwszym krokiem jest wysłanie nam rysunków na podstawie których sporządzimy wycenę i które będą podstawą do produkcji. Gięcie blach na krawędziarce to najczęściej tylko 1 proces produkcyjny – możemy zająć się również innymi operacjami tworząc półprodukt, a nawet produkt końcowy. 

gięcie blach Bydgoszcz

Gięcie  blach oferujemy dla klientów w całej Polsce i Europie. Posiadamy stałych klientów w takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Katowice czy Kraków. Szczególnie miło współpracuje się nam z klientami z Bydgoszczy i okolic, którym dowozimy zamówione detale lub zapraszamy do nas po odbiór. Zamawiając w Bydgoszczy lokalne firmy mogą zaoszczędzić w ten sposób czas i pieniądze.