Poznań - Wielkopolskie

Cięcie laserem

  • Home
  • Cięcie laserem Poznań
cięcie laserem Poznań

Laser: Durma HD-F 6020 6kW

Osie sterowane: 6150×2100 mm

Max wielkość arkusza: 6096×2100 mm

Max ciężar arkusza: 200 kg/m2

Dokładność: 0,03 mm

Dynamika: Oś X – 120m/min, Oś Y 120m/min

Max przyspieszenie synchroniczne: 28 m/s^2

Transport:  własny, kurier lub odbiór osobisty w naszej siedzibie

W BG Technology jedną z najważniejszych usług jest cięcie laserem. Wykorzystujemy do tego celu wysokowydajny laser Durma HD-F 6020 6kW,  który może pracować w pełni automatycznie i co ważne posiada duży stół 6 metrów. Możemy wyciąć dowolne detale z dokładnością do 0,03 mm. Wycinanie laserowe z automatycznym podajnikiem najnowszej generacji oraz głowicą laserową Pro Cutter gwarantuje stałą odległość ogniskowania. Wykonujemy usługowe cięcie laserowe dla firm z Poznania oraz innych miast Polski. Zapewniamy szybki i bezproblemowy transport. 

Wycinanie laserowe następujących materiałów:

Zalety cięcia laserem w BG Technology

Zlecając cięcie laserem w BG Technology masz pewność, że twoje detale są wykonywane na maszynie o bardzo stabilnym i mocnym korpusie. Maszyna posiada w pełni automatyczny załadunek oraz automatyczną jednostkę filtrującą służącą do eliminacji szkodliwych pyłów, gazów czy kurzu. Do tego bardzo precyzyjnie hartowane zębatki dzięki, którym uzyskujemy duże wartości przyspieszeń. Laser Durma 6kW posiada system automatycznego wykrywania położenia arkusza. 

Zastosowany rezonator IPG zapewnia doskonałe parametry wiązki laserowej. Laser posiada ponadto nową konstrukcję osi Y i Z oraz mniejszą wagę łańcuchów przekładniowych. 

Mamy w bazie danych  wszystkie najpopularniejsze procesy cięcia. Nasze oprogramowanie jest gotowe do sprawnego wdrożenia Twoich detali do seryjnej produkcji. Laser posiada wymienne stoły z napędami servo, które gwarantują niezwykle szybki ruch podnoszący. 

wycinanie laserowe Poznań