Łódź - Łódzkie

Cięcie laserem

  • Home
  • Cięcie laserem Łódź
cięcie laserem Łódź

Laser: Durma HD-F 6020 6kW

Osie sterowane: 6150×2100 mm

Max wielkość arkusza: 6096×2100 mm

Max ciężar arkusza: 200 kg/m2

Dokładność: 0,03 mm

Dynamika: Oś X – 120m/min, Oś Y 120m/min

Max przyspieszenie synchroniczne: 28 m/s^2

Kompleksowe usługi: gięcie blach, spawanie, gięcie rur, walcowanie rur i profili

Cięcie laserem to jedna z wielu usług z zakresu obróbki metali jakie świadczymy w BG Technology. Do wycinania laserem wykorzystujemy wydajną maszynę Durma HD-F 6020 6kW,  która posiada w pełni zautomatyzowany mechanizm załadunku i filtrowania. Laser posiada mnóstwo czujek oraz głowicę Pro Cutter. Oferujemy cięcie blach z dokładnością do 0,03 mm. Wykonujemy usługowe cięcie laserowe dla firm z  Łodzi oraz innych miast Polski. Oferujemy szybkie wyceny oraz transport. Jeśli masz większe potrzeby oferujemy też inne usługi z zakresu obróbki metali. Mamy wdrożony certyfikat ISO 9001:2015.

Cięcie laserem następujących materiałów:

Cięcie laserem w BG Technology:

Zamów cięcie laserem w BG Technology, a będziesz mieć pewność, że Twoje detale są obsługiwane przez nowoczesną maszynę ze sterowaniem CNC ze źródłem laserowym IPG. Laser posiada automatyczne jednostki chłodzące, filtrujące, centralne smarowanie czy choćby wymienne stoły. To ważne przy zlecaniu produkcji seryjnej, aby laser był niezawodny i łatwy w serwisowaniu. Do tego wykonanie zgodne z wymogami CE.  

Wycinanie laserowe z systemem automatycznego wykrywania arkusza oraz głowicą Pro Cutter to nie tylko precyzja, ale również oszczędność czasu. 

Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doświadczonych operatorów CNC i konstruktorów, którzy poprowadzą Państwa przez cały proces zamówienia. Dla nas nie ma tajemnic jeśli chodzi o cięcie laserem blach.