Bydgoszcz - Kujawsko Pomorskie

Cięcie laserem

  • Home
  • Cięcie laserem Bydgoszcz
cięcie laserowe Bydgoszcz

Laser: Durma HD-F 6020 6kW

Osie sterowane: 6150×2100 mm

Max wielkość arkusza: 6096×2100 mm

Max ciężar arkusza: 200 kg/m2

Dokładność: 0,03 mm

Dynamika: Oś X – 120m/min, Oś Y 120m/min

Max przyspieszenie synchroniczne: 28 m/s^2

Siedziba: Bydgoszcz, ul. Milcherta 9 (na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego)

W naszej ofercie znajduje się usługa cięcia laserem przy użycia wysokowydajnego lasera Durma HD-F 6020 6kW, która posiada 6 metrowy stół oraz automatyczny załadunek. Światłowodowa technologia oraz zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że wypalanie laserem w BG Technology to dobry wybór ze względu na dobrą powtarzalność oraz możliwość wykonania dużych serii w krótkim czasie. Usługowe cięcie laserem wykonujemy dla firm z Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskiego oraz innych rejonów Polski. 

Wycinanie laserowe następujących materiałów:

Zalety cięcia laserem w BG Technology

Nasz laser charakteryzuje się dobrymi parametrami. Maszyna jest stabilna dzięki mocnemu korpusowi, a precyzyjnie hartowane zębatki pozwalają na duże wartości przyspieszeń. Laser Durma 6kW nie posiada również przekładki pośrednich pomiędzy silnikiem i zębatką. 

Jeśli chodzi o pracę lasera możliwa jest zarówno duża i jak niska moc wyjściowa, działa on bowiem w oparciu o rezonator IPG. Ma on również pozytywny wpływ wiązkę laserową. 

Mamy w bazie wszystkie najpopularniejsze procesy cięcia, które są łatwe do sterowania dzięki jednostce sterującej. Nasi operatorzy oraz konstruktorzy czuwają nad poprawnym wykonywaniem zleceń. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie wykonywać przeróżne detale, niezbędne w wielu projektach metalowych. 

cięcie laserem Bydgoszcz