Gięcie rur Śląsk

 

Gięcie rur to usługa, w której BG Technology się specjalizuje. Posiadamy w parku maszynowym nowoczesne giętarki pozwalające na szeroki zakres gięcia. Możemy giąć zróżnicowane średnice  w szybkim tempie. Aktualnie możecie Państwo liczyć na nas jeśli chodzi o gięcie rur od 20mm do 100mm.

Wykonujemy usługowe gięcie rur dla klientów na Śląsku oraz w całym kraju. Możecie Państwo liczyć na rzetelną wycenę, terminowość dostaw oraz pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia.

Usługa gięcia rur w BG Technology to:

  • Wysoka jakość gięcia bez osłabień
  • Zróżnicowane kształty
  • Duża precyzja gięcia
  • Nowoczesne maszyny i metody

W BG Technology nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Staramy się sprostać każdemu zadaniu, dlatego podejmujemy się również zleceń uchodzących w branży za skomplikowane. Dzięki ciągłym inwestycjom w maszyny oraz zatrudnianiu doświadczonych specjalistów możemy zagwarantować Państwu, że usługa gięcia rur będzie wykonana w sposób profesjonalny.

Dlaczego my?

Przede wszystkim do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tworząc dedykowaną ofertę. Staramy się zyskać zaufanie w oczach naszych klientów i ciężko na to pracujemy. Rury są gięte z dużą dokładnością i powtarzalnością, dzięki czemu zyskujemy coraz większe grono zadowolonych odbiorców. Zawsze dotrzymujemy terminów.  

Firmy ze Śląska oraz okolic gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Przeczytaj więcej informacji o gięciu rur TUTAJ