Meble ze stali kwasoodpornej


Produkujemy meble ze stali kwasoodpornej na podstawie indywidualnego projektu klienta w zakresie wymiarowania oraz wykończenia. Wyroby są trwałe i odporne na działanie środków chemicznych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju szafy, regały, stoły, półki, wózki i wiele innych. Oferowane meble są estetyczne, ekologiczne i eleganckie. Nadają się zarówno do pomieszczeń, w których panuje niska, jak i wysoka temperatura.

Meble ze stali kwasoodpornej sprawdzają się w takich obiektach jak:

  • Szpitale
  • Pomieszczenia gastronomiczne
  • Laboratoria
  • Gabinety weterynaryjne
  • Zakłady przemysłu spożywczego

Oferujemy kompleksową usługę, na którą składa się doradztwo, projekt, produkcja mebli, dostawa pod wskazany adres oraz montaż. Nasze meble to nie tylko nowoczesny design i trwałość, ale również wygoda. Charakteryzują się one łatwością w utrzymaniu czystości, dzięki czemu w pomieszczeniu nie rozwijają się żadne bakterie i mikroorganizmy.

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta. Poznajemy jego potrzeby i nie traktujemy wszystkich jedną miarą. Dostosowujemy projekt mebli do wielkości pomieszczenia. Dzięki takiemu podejściu oferowane meble ze stali kwasoodpornej są w pełni funkcjonalne.  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BG Technology. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy.