Gięcie rur Poznań

 

Firma BG Technology wykonuje profesjonalne gięcie rur i profili dla odbiorców w Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej. To co nas cechuje to nastawienie na inwestycje, dlatego park maszynowy jest nieustannie rozbudowywany o nowe giętarki. Posiadane przez nas maszyny mają duże możliwości jeżeli chodzi o gięcie rur. Możemy wygiąć praktycznie każdą rurę w dowolnym kształcie. Podejmujemy się skomplikowanych zleceń.

Wyróżniamy się jakością zarówno w procesie gięcia, uzyskując estetyczne produkty, jak i w obsłudze klienta. Możecie państwo liczyć na profesjonalną wycenę, pomoc przy projekcie oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Poznań jest miastem, w którym posiadamy stałych odbiorców, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży co w połączeniu z nowoczesnymi giętarkami sprawia, że możemy wykonywać usługę w sposób profesjonalny.

Dlaczego my?

Każdy projekt jest dla nas ważny i podchodzimy do niego indywidualnie. Doradzamy najlepsze rozwiązania i każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych klientów. Dzięki wysokiej jakości maszynom możemy giąć rury z dużą dokładnością, a także powtarzalnością produkcyjną. Nieustannie powiększamy grono zadowolonych klientów.  Aktualnie wykonujemy gięcie rur o średnicach 20mm-100mm.

Zapraszamy do kontaktu firmy z Poznania i okolic. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.